O NÁS


Celý příběh Tekstyl Vintage Shopu začal přeplněnou domácí skříní a myšlenkou poslat svůj výběr a trošku posedlost ve sběratelství oblečení dál do světa.

 

Jsme životními partnery a umělecko-kreativní dvojicí. Vášeň k módě se u nás projevovala už v průběhu let, kdy jsme se realizovali ve stylingu tanečních shows a videoklipů pod naší produkční značkou team diVize. Vyrostli jsme v urban a retro podstatě, která v nás zanechala silný otisk. V módě reflektujeme společné cestování po Los Angeles, New Yorku , Amsterdamu atd. , kde jsme trávili měsíce nasáváním tanečních eventů a brouzdáním po vintage storech.
 
 
Baví nás oblečení a fashion celkově, ale zároveň chápeme, že už je toho na planetě dost k nošeni - vintage  a secondhand je jedna z možnosti, jak zpomalit. Nejde nám jen o značky a prestiž, hledáme styl, originalitu a způsob, jak vrátit některým kouskům zpět jejich glanc. Aktuálně vybíráme a dovážíme oblečení z Japonska, Koreje a Německa, kde se snažíme pro vás "upéct" co nejoriginálnější "zákusky". Pravdou je, že nás baví sdílet pocit z dobře uloveného kousku, tak se na Vás těšíme.
 
Wahe & Ziz